توربین سازان نیکان-نیتکو|Nitco | مدیریت کنترل Ùˆ ابزار دقیق
توربین سازان نیکان  
    مدیریت کنترل Ùˆ ابزار دقیق

(.NITCO ISM (Instrument MGT

 

نیتکو با اتکا به نیرو های متخصص و با تجربه و بهره گیری از آخرین مدارک ماشین آلات و منابع علمی-پژوهشی و همچنین استفاده ازآخرین ویرایش نرم افزار های مهندسی ،ابزار های پیشرفته مهندسی کنترل ،آمادگی انجام انواع پروژه ها در زمینه سیستم های کنترل و ابزار دقیق ماشین آلات دوار را دارا میباشد.

این شرکت قادر به نوسازی ماشین آلات حساس به خصوص توربین های گازی در زمینه تعویض سیستم های کنترل و نصب سیستم های PLC Base و جایگزین نمودن آن به جای سیستم های قدیمی بر اساس درخواست کارفرما می باشد.

نیتکو قابلیت انجام خدمات مهندسی بر روی سیستم های کنترل ،رفع عیب و راه اندازی مجدد سیستم های کنترل را جهت ارائه خدمت در سایت های عملیاتی کارفرما نیز دارا میباشد.

 

انجام پروژه های کلید در دست در زمینه نوسازی سیستم های کنترل ماشین آلات دوار

 Ù†ÛŒØªÚ©Ùˆ توانمندی لازم جهت انجام پروژه های کلید در دست جهت تعویض Ùˆ نوسازی سیستم های کنترل Ùˆ ابزار دقیق ماشین آلات دوار به خصوص توربین های گازی را با توجه به پشتیبانی مدیریت تعمیرات اساسی دارا میباشد.

این شرکت قابلیت پیاده سازی سیستم های کنترل بر روی ماشین آلات دوار به خصوص توربین های گازی در حین عملیات تعمیرات اساسی مکانیکی توربین را دارد و می تواند توربین را روشن تحویل گرفته و آن را به واحد بهره برداری به صورت روشن و به روز شده تحویل نماید.همچنینواحد های تعمیرات اساسی و کنترل نیتکو آمادگی نصب،پیش راه اندازی و راه اندازی ماشین آلات دوار ،به خصوص توربین های گازی را در سایت های عملیاتب دارا میباشد.این مدیریت همچنین توانمندی ارائه خدمات مهندسی جهت نظارت و مهندسی خرید تجهیزات کنترلی جهت ماشین آلات دوار را نیز دارا میباشد.بازديد : 9653
   تماس با ما

آدرس دفتر مرکزی و کارگاه:
تهران ، شهرک صنعتی شمس آباد،بلوار نخلستان،گلشید چهارم،شماره 9
 ØªÙ„فن :               22975485 ( 021)
تلفن/فکس:       22975835 (021)
موبایل:                   09123154842
 
موبایل بازرگانی:    09124986147                         
 Ø§ÛŒÙ…یل :           biz@nitcompany.ir ,info@nit-company.com
                     peshena@gmail.com

 


   آمار سایت
بازديد امروز :105

بازديد ديروز : 219

بازديد كل : 284,159

بازديد اين ماه : 2,669

افراد آنلاين : 2